Everything to market your business.

Özel Çıkartmalar

 

Mesajınız kalıcı olsun

  • Birçok farklı şekil ve stil seçenekleri arasından seçiminizi yapın.
  • Birkaç dakikada hazırlayın, kısa sürede teslim alın
  • Ev ve işyeri için mükemmeldir
Özel Baskılı Çıkartmalar

Tampon Çıkartmaları


Tampon Çıkartmaları
1 adet 9,90 TL TL'den itibaren
Bir amacı, kampanyayı ya da kurumu destekleyin – ya da zevkiniz için kullanın. Dikdörtgen ya da oval form seçin. Dayanıklı vinil çıkartma üzerine basılır.

Çıkartma Kartvizitler


Çıkartma Kartvizitler
1 Yaprak, 9,90 TL TL'den itibaren
Dosyalarınıza, kırtasiyelerinize ve dilediğiniz her yere markanızı kolaylıkla koymak için çıkartma kartvizit kullanın. Kartvizitinizle eşleşen bir tasarım seçin ya da binlerce farklı tasarım arasından seçiminizi yapın.

Çıkartmalar


Çıkartmalar
1 Yaprak, 9,90 TL TL'den itibaren
Özelleştirilebilen etiketleri pek çok özel amaçla kullanabilirsiniz. Olanaklar sonsuz. Binlerce tasarım arasından seçiminizi yaptıktan sonra yalnızca fotoğrafınızı, görselinizi ya da metninizi ekleyin.

Ürün Etiketleri


Ürün Etiketleri
1 Yaprak, 9,90 TL TL'den itibaren
Ürünlerinizi bu özelleştirilebilir etiketlerle markalayın. Logonuzu ve şirketinizin bilgilerini ekleyin; ürünlerinizde, hediye paketlerinizde, raflarınızda ve dilediğiniz her yerde kullanın. Küçük ve büyük boyutları ile binlerce tasarım arasından seçiminizi yapın.

Adres Etiketleri


Adres Etiketleri
1 Yaprak, 9,90 TL TL'den itibaren
Kişiselleştirilmiş adres etiketlerinizle, paket ve mektuplarınız tüm postaların arasından sivrilerek öne çıkacaktır. El yazma kolaylığı için pürüzsüz, mat kâğıda basılır. Küçük ya da büyük boyutları arasından seçiminizi yapın.
 

Vistaprint ile Özel Çok Amaçlı Etiket Basımı

Çok Amaçlı Etiketler Hakkında İpuçları

Organizasyon, bu kullanışlı ve özel etiketlerin oynadığı sihirli oyunun adıdır. Bu etiketler her küçük işletme için idealdirler. Raflara yapıştırın, ürünleri etiketleyin ya da uygun gördüğünüz her yerde kullanın. Kolayca soyup yapıştıracağınız bu etiketler sayesinde tüm eşyalarınızı kolayca bulursunuz.

Bu özel etiketlerle oyun odasını, gardırobu ya da deponuzu toplayıp düzenlemek çocuk oyuncağı! Küçücük bir etiketin neler başarabildiğine inanamayacaksınız. Spor malzemeleri, giysiler ya da oyuncakları her an kolaylıkla bulabilmek için, eşyalarınızı ayrı ayrı kutularda ve etiketleyerek düzenleyin.

Etiketleri ister evinizde kullanın ister işyerinizde, her etiketi mutlaka fotoğraf, logo ya da kişisel mesajınızla özelleştirin. Size en uygun şablonu bulmak için tasarım stüdyomuza göz atın.

Aksi belirtilmedikçe, gönderim, işlem, ürün yükseltmeleri ve fotoğraf/logo yüklemesi gibi uygulamalar için geçerli ek ücretler uygulanır. Sipariş başına ücretsiz ürün sayısı en fazla 10'dur. İndirimler, gerçekleşmiş eski satın almalar için sunulmaz ya da diğer türden tekliflerle birleştirilemez. Vistaprint, sunduğu teklifleri herhangi bir anda, bir nedene bağlı olarak ya da olmayarak, iptal etme, geri çekme ya da sonlandırma hakkını saklı tutar. Buna, herhangi bir sınır kaydı olmaksızın, bir teklifin koşullarının, hata ya da kasıtsız ihmal nedeniyle amacımızı tam olarak tanımlamaması hali de dâhildir.