Everything to market your business.

Fotoğraf Albümleri

 

Özel Tasarımlı Fotoğraf Albümleri

  • Yüksek kaliteli, tam renkli baskı
  • Birçok farklı kapak, sunuş ve tasarım seçenekleri arasından seçiminizi yapın.
  • Birkaç dakikada hazırlayın, kısa sürede teslim alın
Özel Baskılı Fotoğraf Albümleri

Küçük Boy Spiralli Albümler (140 x 102 mm)


102 x 140 mm Spiralli Fotoğraf Albümleri
23,90 TL TL'den itibaren
102 x 140 mm'lik kullanışlı ölçüleriyle gittiğiniz her yere kolayca götürebilirsiniz. 80'den fazla tasarım arasından seçiminizi yapın, fotoğraflarınızı yükleyin ve altyazı kullanarak özelleştirin. 20 sayfa bulunur; dilenirse sayfa eklenebilir.

127 x 178 mm Spiralli Fotoğraf Albümleri


127 x 178 mm Spiralli Fotoğraf Albümleri
30,90 TL'den itibaren
Her sayfada bir fotoğraf ve metniniz yer alır. 80'den fazla tasarım seçeneği ve 20 sayfa içerir. Daha büyük bir koleksiyon mu olsun istiyorsunuz? 40 sayfaya kadar ekleyebilirsiniz!

127 x 178 mm Kolaj Fotoğraflı Albümler


127 x 178 mm Kolaj Fotoğraflı Albümler
37,90 TL TL'den itibaren
20 sayfa ve her sayfaya 6 adete kadar fotoğraf yerleştirme kapasitesiyle, bu albüm anılarınızla dopdolu bir hazine olacak. Altyazılar ekleyin, özelleştirin. Dilenirseniz sayfa da ekleyebilirsiniz.
 

Vistaprint ile Özel Fotoğraf Albümü Basımı

fotoğraf albümleri Hakkında İpuçları

Ailenizi ve arkadaşlarınızı yıllar boyu etkileyecek kalıcı bir armağan hazırlayın. Sizin için en güzel fotoğraf albümünü hazırlamak için birçok farklı kapak, yerleşim ve tasarım seçenekleri arasından seçiminizi yapın. 80'den fazla tasarım şablonu arasından seçiminizi yapın, öykünüzü anlatan metninizi ekleyin. Her kitapta 26 sayfa bulunur; dilenirse sayfa eklenebilir.

Spiralli fotoğraf albümleri, ailenizin uzakta yaşayan üyelerine verebileceğiniz çok güzel bir armağandır. Tatiliniz, okuldaki ilk gününüz, yaş günü kutlamalarınız ve diğer önemli olaylarınıza ait fotoğrafları sergileyerek, aile büyüklerinizle bağınızı sürdürün.

Eğer işletme sahibiyseniz, bu fotoğraf albümleri, girişiminizin kaydettiği ilerlemeyi göstermenin en güzel yoludur. Büyüttüğünüz işyerinize ait fotoğraflar, geliştirdiğiniz web sitenizden görüntüler, düzenlediğiniz etkinlikler ya da çalışanların yaş günü partileri gibi birçok resim koyabilirsiniz. Potansiyel ve mevcut müşterilerinize mutlaka verin.